Kalıpların Dışına Çık

ROOF


ROOF kuruluşundan bu yana enerji ve çabasını kuralları değiştirmeye, sürekli yenilik peşinde koşmaya,alışılmışın tasarımlar hazırlamaya ve geleceği yeniden şekillendirmeye harcamaktadır.

Bunu yapmaktaki hedefi; iki teker sürüş keyfini, teknoloji ile destekleyerek daha heyecanlı ve daha güvenli bir hale getirmektir.
ROOF kask, en iyi malzemeleri kullanır ve bu malzemeleri kullanırken detaylara odaklanır. Tasarım aşamasında da aynı şekilde ayrıntıya önem verir ve bir çok teknik yeniliği kusursuz görsel tasarımla sunar.Böylece, ROOF motosiklet kaskları sadece güvenlik ekipmanı olmaktan çıkar ve sahip olunmak istenen, arzulanan birer sanat eserine dönüşür.

Farklı olmak isteyenlerin yarınlarını koruyacak kaskları sizlerin beğenisine sunuyoruz.Kalıpların dışına çıkan tasarımlara sahip ROOF kask modelleri kişiliğinizi yansıtmakta kullanacağınız en önemli argüman olacaktır. Marka karakterini yaratıcılık, özgünlük ve yeniliğe odaklayan ROOF, kullanıcılarının motosiklet kullanımını daha keyifli hale getirirken güvenliği asla göz ardı etmez. Araştırma ve devrimci teknikler geliştirmek, orijinal malzemelerin kullanılması, kaliteli işçilik ve özgün form ve tasarımlarda ürünler geliştirmek ROOF felsefesinin temel unsurlarıdır.KALIPLARIN DIŞINA ÇIK!

Yarının hayal edilen kask modellerini üreten ROOF, motosiklet kaskı sektörünün gelişmesine öncülük ederek geleceği hazırlıyor.ROOF bugün, 180 derece açılabilir çene yapısıyla hem tam kapalı ( full-face) kask hem de açık kask olarak kullanılabilen Desmo modeli ile yeniliklerin kapısını bir kez daha aralıyor.


Recent Portfolios