Yoldaki Müziğiniz

MİVV EGZOZ


1969 yılında kurulan Mivv, son yıllarda önemli bir büyüme dönemi yaşadı ve şu anda toplam 25.000 m2’lik bir alana sahip 3 fabrikada 160 kişiden oluşan bir ekiple üretime devam ediyor.

Mivv markalı motosiklet egzozları 40’dan fazla ülkeye ihraç edilerek hatırı sayılır bir motosiklet kitlesine ulaştırılıyor.Performans egzozlarımızın üretimi en iyi ve en yenilikçi materyalleri kullanarak gerçekleştirildi. Bu sayede her zaman yüksek performans artışı, büyüleyici bir görünüm ve şeytani bir ses yakalandı. Mivv motosiklet egzozlarının her modeli farklı ses özellikleri ve performans katkısı sunan benzersiz birer deneyim unsuru olarak geliştirilmektedir.Teknik gelişime karşı duyduğumuz güçlü isteğin yanında motosiklete karşı duyduğumuz tutku büyük bir kararlılıkla ilerlememizi sağlayan temel unsurlar olmuştur.

Kararlı ilerleyişimizin sonucunda dünya motosiklet egzozları pazarında önemli hedefleri gerçekleştirdik.İtalyan, Avrupa, İngiltere ve uluslararası şampiyonalarda yer alan uzman ekiplerle yapılan iş birliği sayesinde rekabetçi yarış sektöründe elde ettiğimiz tecrübe,deneyim ve bilgiler hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük kozumuz ve yardımcımız oldu.
Her yeni gün: motosiklet egzoz sistemlerini son derece güvenilir şekilde üretmek, aynı zamanda en iyi performansı ve en büyüleyici ses deneyimini sürdürülebilir kılmak için bir fırsattır.Mivv, motosiklet tutkunuz için egzoz!

Yola çıkışımızın kaynağı olan tutkudur: motorlar.1969 yılında, Teramo eyaletinin sanayi bölgesi olan Abruzzo’da faaliyetimize başladık. MIVV marka adı, firma adımız olan Metal Industria Val Vibrata ‘ya dayanmaktadır. Egzoz üretimine otomobil egzozları imal ederek başlıyoruz. Bu dönemde iki tekerlek hala uzaktadır. 20 yılı aşan süre başarılı bir şekilde otomobil egzoz üretimi yaptık. Öyle ki 1982’de ikinci 1988’de de üçüncü fabrika binamızı inşa ettik. 1990’lı yıllar itibariyle bu 25 bin metrekarelik fabrikada farklı bir kükreme duyuldu. Bu kükreme motosiklet egzozu üretiminin başladığını işaret ediyordu.


Recent Portfolios