Hayatı Yol Olanların Tercihi

CLOVER


2000’li yılların başında artık Clover dünyanın en kaliteli, fonksiyonel ve teknolojik ekipmanlarını üreten marka olarak bilinmeye başladı ve bu algıyı Moto Gp sponsorluklarıyla pekiştirdi.

Clover 1980 yılında dünyanın en kaliteli ve güvenli motosiklet ekipmanlarını üretme misyonuyla İtalya’da kuruldu. İlk on yıl ürünlerin sağlamlığını ve kalitesini tescil edebilmek için sadece Off – Road ve Motocross tarzı güvenlik ekipmanları ve aksesuarlarını tasarlayıp üretmeye odaklandı. Kullanıcılar tarafından gittikçe daha çok tercih edilmeye başladı ve kısa süre içinde 5 dünya şampiyonluğu bulunan Eric Geboers ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Motocross ve Off-Road alanında kendini ispatladıktan sonra Clover motosiklet pazarındaki trend ve değişimleri de takip ederek Touring tarzına odaklandı ve bu tarzın ihtiyacı olan en fonksiyonel ve güvenli ekipmanları üretmek için Ar-Ge’ye başladı.Sektör için ilk olan bir çok inovasyonu da bu dönemde kullanmaya başladı. Touring tarzı montlar için kullandığı havalandırma teknolojisi hala rakipsizdir.HAYATI YOL OLANLARI TERCİHİ

2000’li yılların başında artık Clover dünyanın en kaliteli, fonksiyonel ve teknolojik ekipmanlarını üreten marka olarak bilinmeye başladı ve bu algıyı Moto Gp sponsorluklarıyla pekiştirdi. Andrea Dovizioso(2004), Alvaro Bautista(2006), Mike di Meglio(2008) sponsorluklarıyla bir çok zafere imza atıldı.


Recent Portfolios